Going - wydarzenia

QUEFESTIVAL

QUEFESTIVAL

2019 - Katowice - Spodek

19.10.2019 - 16:00

Opis

MegaClub Events przy współpracy z QueQuality, zaprasza na największy QUEFESTIVAL w historii. Tegoroczna – Czwarta edycja odbędzie się 19 października 2019 w samym sercu Katowic w legendarnym Spodku.

2 muzyczne sceny

Całe QueQuality oraz goście z Polski i Zagranicy

W ten wyjątkowy wieczór, na 2 scenach w jedynym i niepowtarzalnym koncercie, usłyszymy wszystkich artystów QueQuality. Wytwórni, która jak żadna inna w błyskawicznym czasie nie tyle zadomowiła się na rynku, co szturmem wdarła się na czołowe pozycje, wyznaczając trendy, za którymi podąża konkurencja. Milion subskrybentów na kanale YT, multiplatynowe wyróżnienia dla Quebonafide (najpopularniejszy artysta w Polsce minionego roku!), wprowadzenie do rapgry szeregu nowych twarzy, prowadzących dziś udane kariery, to tylko wierzchołek góry lodowej. Oprócz reprezentantów QueQuality wystąpią zaproszeni specjalnie na ten wieczór goście z Polski, którzy od wielu lat rozgrzewają do czerwoności rodzimą publiczność, a także artyści z zagranicy, którzy dla zaostrzenia apetytu, będą ujawniani stopniowo! Artyści zaprezentują premierowo materiały ze swoich najnowszych albumów, ale nie zabraknie też oczywiście największych hitów.

#Quefestiva

19.10.2019

Katowice, Spodek

otwarcie bram: 16:00

start: 18:00

zakończenie: 02:00

Bilety w cenach:

PŁYTA / STOJĄCE

Golden Circle - 150 zł

Regular - 99 zł

SEKTORY CZERWONE / SIEDZĄCE

Czerwone E M - od 59 zł

Czerwone L F - od 79zł

Czerwone K G - od 89zł

Czerwone H J - od 99 zł

Best View - 150zł

Bilety dostępne online oraz w salonach EMPIK w całej Polsce.

Ważne informacje: Impreza bez ograniczeń wiekowych. Osoby poniżej 16 roku życia wyłącznie pod opieką opiekuna prawnego lub rodzica. Od 16 lat (rocznikowo) - wymagane jest pisemna zgoda rodzica lub prawnego opiekuna. Wzór Oświadczenia do wydrukowania dostępny tu: goo.gl/3i46aa

FAQ

Nie musisz drukować biletu. Ściągnij aplikację Going. z www.goingapp.pl/download. Wszystkie swoje bilety znajdziesz w zakładce „Moje bilety”. Aby wejść pokaż bilet osobom z obsługi. Bilet jest imienny, przypisany do Twojego konta. Obsługa zastrzega sobie prawo do weryfikacji właściciela biletu na podstawie dowodu tożsamości, dlatego miej go ze sobą.

W przypadku zakupu większej liczby biletów należy wchodzić w obecności osoby, która dokonała zakupu.

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na wydarzenie. Po opuszczeniu przez Użytkownika terenu wydarzenia bilet traci ważność.

Kod biletu jest ważny tylko przy pierwszej weryfikacji, jakiekolwiek kopiowanie lub udostępnienie biletu osobom trzecim spowoduje utratę jego ważności i będzie traktowane jako próba oszustwa.

Going. nie jest odpowiedzialny za organizację wydarzenia.

Mapa

Obserwuj nas