Going - wydarzenia

PRO8L3M

PRO8L3M

IN5TALAC7A - Warszawa - Outpost

24.02.2019 - 18:00

Opis

PRO8L3M z okazji premiery najnowszego materiału zaprasza na podróż po świecie cyfrowej dystopii. Finałem będzie przedpremierowy odsłuch nadchodzącego albumu “Widmo”. To pierwsze tego typu wydarzenie integrujące muzykę, fanów, artystów, sztuki wizualne i wirtualne.

Tytułowy OUTPOST (eng. an outlying or frontier settlement) to fragment wirtualnego świata, osadzony w naszej rzeczywistości – wychodzący poza granice, który możemy fizycznie zwiedzić. To świat, z którym na każdym etapie zanurzania się w doświadczeniu, wchodzimy w dialog, zarówno za pomocą technologicznych interfejsów, jak i całkowicie realnych doświadczeń. Multisensoryczna i w pełni oparta na interakcji odbiorca-medium instalacja, oparta będzie w 100% na doświadczeniu wynikającym z obcowania z różnymi formami technologii. Na kilka dni postindustrialna, niewykorzystywana do tej pory przestrzeń na warszawskiej Pradze, zmieni się w świat, gdzie granice pomiędzy tym, co cyfrowe a namacalne, staną się nieostre. W jakim kierunku podąża nasza cywilizacja – cyfrowej utopii czy dystopii? Czy wszystkiego możemy doświadczyć cyfrowo? Na te pytania będą starali się odpowiedzieć twórcy instalacji wraz z duetem PRO8L3M. Finał doświadczenia w postaci wyjątkowego, przedpremierowego odsłuchu albumu „Widmo”, zintegruje doświadczenia, dając możliwość osobistego obcowania z muzyką i dialogu z zaskakującą przestrzenią. Będzie to całkowicie nowy, wizualny i cyfrowy język prezentacji muzyki.

Za stworzenie OUTPOST - IN5TALAC7A odpowiadają wspólnie z duetem PRO8L3M - MELT, wielokrotnie nagradzane studio, tworzące unikalne doświadczenia z pogranicza digital art i nowych technologii oraz OUTRAGE – agencja zajmująca się kreacją, produkcją i komunikacją niestandardowych projektów z obszaru rozrywki i kultury, integrująca je ze światem reklamy.

———

Wydarzenie przeznaczone dla osób pełnoletnich.

Wydarzenie nieodpowiednie dla osób z epilepsją.

Osoby z niepełnosprawnością proszone są o kontakt 48h przed wydarzeniem na outpost@goingapp.pl w celu zorganizowania pomocy logistycznej.

Prosimy o punktualne przybycie. Przejście przez instalację trwa ok 30 minut, odsłuch płyty trwa ok 45 minut - polecamy być na czas! Bilet traci ważność po upływie 45 minut od startu tury.

Brak miejsc parkingowych na terenie obiektu. Sugerujemy przyjazd komunikacją miejską lub taksówkami.

Na terenie instalacji OUTPOST jest śliska i momentami nierówna nawierzchnia.

Obiekt nie jest ogrzewany.

FAQ

Nie musisz drukować biletu. Ściągnij aplikację Going. z www.goingapp.pl/download. Wszystkie swoje bilety znajdziesz w zakładce „Moje bilety”. Aby wejść pokaż bilet osobom z obsługi. Bilet jest imienny, przypisany do Twojego konta. Obsługa zastrzega sobie prawo do weryfikacji właściciela biletu na podstawie dowodu tożsamości, dlatego miej go ze sobą.

W przypadku zakupu większej liczby biletów należy wchodzić w obecności osoby, która dokonała zakupu.

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na wydarzenie. Po opuszczeniu przez Użytkownika terenu wydarzenia bilet traci ważność.

Kod biletu jest ważny tylko przy pierwszej weryfikacji, jakiekolwiek kopiowanie lub udostępnienie biletu osobom trzecim spowoduje utratę jego ważności i będzie traktowane jako próba oszustwa.

Going. nie jest odpowiedzialny za organizację wydarzenia.

Mapa

Obserwuj nas