Going - wydarzenia

SOKÓŁ

SOKÓŁ

Drugi Termin - Warszawa - Kino Luna

14.04.2019 - 18:00

Opis

START SPRZEDAŻY 27.02.2019 O GODZ. 12:00

Sokół @ Kino Luna - Warszawa / druga data

W słońcu lśniące wieżowce, to nie z tego cyklu... 14 kwietnia Sokół zamknie wyprzedaną trasę koncertową promującą album pt. "Wojtek Sokół" wyjątkowym, finałowym koncertem w przestrzeni Kina Luna na Śródmieściu Południowym.

W specjalnie zaaranżowanej na ten dzień sali kinowej będziecie mieli okazję zobaczyć finałowy koncert promujący nowy materiał. Występ będzie wzbogacony o materiały archiwalne zebrane przez artystę na przestrzeni ponad 20 lat swojej działalności muzycznej, które wyświetlimy na kinowym ekranie.

Na scenie wraz z Sokołem: Ras oraz DJ Kebs.

WARM UP: Elementarz dj set (Falcon1 x DJ Kebs)

DRZWI - 18:00

KONCERT - 20:30

WSTĘP - 16+

FAQ

Nie musisz drukować biletu. Ściągnij aplikację Going. z www.goingapp.pl/download. Wszystkie swoje bilety znajdziesz w zakładce „Moje bilety”. Aby wejść pokaż bilet osobom z obsługi. Bilet jest imienny, przypisany do Twojego konta. Obsługa zastrzega sobie prawo do weryfikacji właściciela biletu na podstawie dowodu tożsamości, dlatego miej go ze sobą.

W przypadku zakupu większej liczby biletów należy wchodzić w obecności osoby, która dokonała zakupu.

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na wydarzenie. Po opuszczeniu przez Użytkownika terenu wydarzenia bilet traci ważność.

Kod biletu jest ważny tylko przy pierwszej weryfikacji, jakiekolwiek kopiowanie lub udostępnienie biletu osobom trzecim spowoduje utratę jego ważności i będzie traktowane jako próba oszustwa.

Going. nie jest odpowiedzialny za organizację wydarzenia.

Mapa

Obserwuj nas