Going - wydarzenia

Gwiazdy dla Białej Gwiazdy

Gwiazdy dla Białej Gwiazdy

Kraków - Hala sportowa TS Wisła Kraków

08.04.2019 - 19:00

Opis

Zapraszamy na Gwiazdy dla Białej Gwiazdy - koncert charytatywny ponad podziałami, który odbędzie się 8 kwietnia w hali Wisły, a zagrają na nim największe gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej. Całość wpływów z biletów zostanie przeznaczona na budowę boiska przy ulicy Reymonta 22 dla Akademii Piłkarskiej Wisły.

Idea wielkiego koncertu charytatywnego "Gwiazdy dla Białej Gwiazdy" powstała z inicjatywy Socios Wisła Kraków, Especto Agencja Eventowa oraz Fundacja Polish Heritage. W kryzysowym dla krakowskiego klubu momencie, kiedy cała wiślacka społeczność włączyła się w akcję pomocy, zaangażowane podmioty chciały pokazać, że nie zapominają również o przyszłości Białej Gwiazdy - Akademii Piłkarskiej Wisły. Na koncercie 8 kwietnia wystąpią: Enej, Andrzej Sikorowski, happysad, Jamal, Abradab Oficjalny Profil, Marcin Daniec i Sonbird. Bilety będą dostępne na going.pl już od piątku (15.03) od godziny 15.00, w cenie 100 zł dla osób dorosłych oraz 50 zł dla dzieci do lat 10. Dzięki sponsorom, całość dochodu z biletów zostanie przekazana na budowę boiska dla Akademia Piłkarska Wisła Kraków.

FAQ

Nie musisz drukować biletu. Ściągnij aplikację Going. z www.goingapp.pl/download. Wszystkie swoje bilety znajdziesz w zakładce „Moje bilety”. Aby wejść pokaż bilet osobom z obsługi. Bilet jest imienny, przypisany do Twojego konta. Obsługa zastrzega sobie prawo do weryfikacji właściciela biletu na podstawie dowodu tożsamości, dlatego miej go ze sobą.

W przypadku zakupu większej liczby biletów należy wchodzić w obecności osoby, która dokonała zakupu.

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na wydarzenie. Po opuszczeniu przez Użytkownika terenu wydarzenia bilet traci ważność.

Kod biletu jest ważny tylko przy pierwszej weryfikacji, jakiekolwiek kopiowanie lub udostępnienie biletu osobom trzecim spowoduje utratę jego ważności i będzie traktowane jako próba oszustwa.

Going. nie jest odpowiedzialny za organizację wydarzenia.

Mapa

Obserwuj nas