Going - wydarzenia

Warsaw Tattoo Convention 2019

Warsaw Tattoo Convention 2019

Warszawa - Stadion Miejski Legii Warszawa

13.10.2019 - 20:00

Opis

Mamy zaszczyt zaprosić Was na 7 edycję Warsaw Tattoo Convention, która odbędzie się 12-13 października na Stadionie Legii Warszawa. Co roku gościmy blisko 1’000 artystów z 25 państw oraz tysiące odwiedzających.

Ponownie gościmy w nowoczesnym Centrum Konferencyjnym znajdującym się na Trybunie zachodniej stadionu warszawskiej Legii, które zapewnia nam wyjątkowy komfort, oprawę oraz niepowtarzalny klimat.

Swój udział po raz kolejny zapowiedziało wielu znakomitych gości z całego świata oraz czołówka polskiej sceny tatuażu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów tatuażu, zarówno już pokolorowanych, jak również tych, którzy planują dopiero swoją przygodę z tatuażem. Zapraszamy osoby w każdym wieku oraz całe rodziny z dziećmi dla których jak co roku szykujemy specjalne atrakcje. Mamy nadzieję, że ponownie odwiedzicie nas tłumnie. Do zobaczenia!

FAQ

Nie musisz drukować biletu. Ściągnij aplikację Going. z www.goingapp.pl/download. Wszystkie swoje bilety znajdziesz w zakładce „Moje bilety”. Aby wejść pokaż bilet osobom z obsługi. Bilet jest imienny, przypisany do Twojego konta. Obsługa zastrzega sobie prawo do weryfikacji właściciela biletu na podstawie dowodu tożsamości, dlatego miej go ze sobą.

W przypadku zakupu większej liczby biletów należy wchodzić w obecności osoby, która dokonała zakupu.

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na wydarzenie. Po opuszczeniu przez Użytkownika terenu wydarzenia bilet traci ważność.

Kod biletu jest ważny tylko przy pierwszej weryfikacji, jakiekolwiek kopiowanie lub udostępnienie biletu osobom trzecim spowoduje utratę jego ważności i będzie traktowane jako próba oszustwa.

Going. nie jest odpowiedzialny za organizację wydarzenia.

Mapa

Obserwuj nas