Going - wydarzenia

Sokół x PRO8L3M x Jetlagz x Oki

Sokół x PRO8L3M x Jetlagz x Oki

RHW Block Party - Warszawa - Progresja Scena Letnia

08.06.2019 - 17:00

Opis

WWA, takiego wydarzenia jeszcze nie było!

8 czerwca Sokół, PRO8L3M, Jetlagz i Oki zagrają dla Was w plenerze na jednej scenie w ramach imprezy Rap History Warsaw Block Party.

Formuła block party sięga głębokich lat 80 kiedy DJs wraz ze swoimi ulicznymi składami mierzyli się na wyjątkową selekcę break'ów i głośność sound systemów ze swoimi rywalami w osiedlowych parkach dzielnic Nowego Jorku. W nawiązaniu do tej tradycji zapraszamy Was na wyjątkowy wieczór, który odbędzie się na terenie sceny letniej klubu Progresja, w otoczeniu betonu i zieleni

Na miejscu możecie liczyć nie tylko na koncerty z wyjątkową oprawą wizualną. Będą czekały na Was najlepsze foodtrucki, dj sety, stoiska z merchem oraz niespodzianki przygotowane specjalnie na tę okazję. Będziemy także świętowali 9 lat projektu RHW. Bądźcie tego dnia z nami!

Drzwi: 17:00

Bilety: 80 / 90 / 100 zł

FAQ

Nie musisz drukować biletu. Ściągnij aplikację Going. z www.goingapp.pl/download. Wszystkie swoje bilety znajdziesz w zakładce „Moje bilety”. Aby wejść pokaż bilet osobom z obsługi. Bilet jest imienny, przypisany do Twojego konta. Obsługa zastrzega sobie prawo do weryfikacji właściciela biletu na podstawie dowodu tożsamości, dlatego miej go ze sobą.

W przypadku zakupu większej liczby biletów należy wchodzić w obecności osoby, która dokonała zakupu.

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na wydarzenie. Po opuszczeniu przez Użytkownika terenu wydarzenia bilet traci ważność.

Kod biletu jest ważny tylko przy pierwszej weryfikacji, jakiekolwiek kopiowanie lub udostępnienie biletu osobom trzecim spowoduje utratę jego ważności i będzie traktowane jako próba oszustwa.

Going. nie jest odpowiedzialny za organizację wydarzenia.

Mapa

Obserwuj nas