Going - wydarzenia

BASS ASTRAL x IGO | MROZU / SOLD OUT

BASS ASTRAL x IGO | MROZU / SOLD OUT

H&M Loves Music - Warszawa - Zajezdnia autobusowa, ul. Redutowa 27

07.06.2019 - 18:00

Opis

Uwaga! Wszystkie bilety wyprzedane. Ostrzegamy przed nielegalną odsprzedażą, gdyż zakupione w ten sposób bilety mogą okazać się nieważne. Jedyną bezpieczną drogą jest przekazanie biletów poprzez aplikację Going. W razie pytań zapraszamy do kontaktu: hm@goingapp.pl

Zaczynamy weekendowe granie na H&M Loves Music.

MROZU płynnie przeniesie Cię w łobuzerskie klimaty rock'and'rolla, soulu i bluesa. Nowy, doskonale oceniany album Mroza pt. „Aura”, to pierwszy poważny kandydat do miana polskiej płyty roku i ważny powód, by usłyszeć ten materiał także w wersji live.

Szykuj się na kosmiczne spotkanie z duetem BASS ASTRAL x IGO. Sprawcy największego sukcesu polskiej elektroniki ostatnich miesięcy imponują nie tylko rozmachem, ale także talentem. Nic dziwnego, że koncerty tego zespołu wyprzedają się na pniu.

Piątek, 7 czerwca

18:00: otwarcie bram

19:30: start koncertów

Osoby poniżej 16 roku życia zapraszamy na festiwal z pełnoletnim opiekunem.

Osoby w wieku 16-18 lat - za zgodą rodzica lub opiekuna mogą przyjść na imprezę samodzielnie.

FAQ

Bilety zakupione online są w formie elektronicznej - otrzymasz je mailowo. Nie musisz drukować załącznika, ściągnij aplikację Going. z www.goingapp.pl/download - wszystkie swoje bilety znajdziesz w zakładce „Moje bilety”. Przy wejściu pokaż bilet osobom z obsługi - przygotuj widoczny QR kod. Bilet jest imienny, przypisany do Twojego konta. Obsługa zastrzega sobie prawo do weryfikacji właściciela biletu na podstawie dowodu tożsamości, dlatego miej go ze sobą.

W przypadku zakupu większej liczby biletów należy wchodzić w obecności osoby, która dokonała zakupu. W razie konieczności rozdzielenia biletów lub przekazania ich innym osobom, należy skorzystać z tej funkcji w aplikacji Going. - zakładka biletowa.

Po wejściu na teren festiwalu nie ma możliwości wyjścia i ponownego wejścia na koncerty.

Kod biletowy jest ważny tylko przy pierwszej weryfikacji, jakiekolwiek kopiowanie lub udostępnienie biletu osobom trzecim spowoduje utratę jego ważności i będzie traktowane jako próba oszustwa.

Na terenie festiwalu nie funkcjonuje depozyt. Prosimy o niezabieranie ze sobą niedozwolonych przedmiotów, gdyż uniemożliwi to przekroczenie bramek. Na wydarzenie nie można wnosić m.in: jakichkolwiek napojów, szklanych butelek (w tym perfum), jedzenia, długich i dużych przedmiotów w tym parasoli (dozwolone są małe, składane parasolki), dezodorantów czy lakierów w sprayu, ostrych narzędzi, broni, noży, scyzoryków, nożyczek oraz innych narzędzi zagrażających bezpieczeństwu uczestników wydarzenia. Decyzja o danym przedmiocie pozostaje w gestii ochrony, nie podlega negocjacji i jest nieodwołalna.

Na miejscu będzie dostępny punkt sprzedaży biletów w miarę ich dostępności. Najbezpieczniej zaopatrzyć się w bilet w przedsprzedaży, ze względu na prawdopodobieństwo pełnego wyprzedania koncertów. Nie gwarantujemy dostępności biletów na miejscu.

Mapa

Obserwuj nas