Going - wydarzenia

Bass Astral Solo Akt + Mat Czechowicz // SOLD OUT

Bass Astral Solo Akt + Mat Czechowicz // SOLD OUT

Warszawa - Miłość / Patio Kredytowa 9

06.09.2019 - 19:00

Opis

Bass Astral to jeden z najbardziej nietuzinkowych producentów i kompozytorów w Polsce, który łączy delikatność muzyki instrumentalnej z szalenie taneczną elektroniką.

Na co dzień występuje w duecie Bass Astral x Igo, z którym nagrał dwie płyty. Wśród swoich największych inspiracji wymienia takich artystów jak Nicolas Jaar, Flume, Nils Frahm czy John Frusciante.

Bass Astral:

„Solowy projekt jest dla mnie pretekstem do wyrażania kolejnych warstw mojej duszy. Eksperymentów na jeszcze głębszym poziomie. Możecie spodziewać się muzyki skrajnie wrażliwej, a momentami jeszcze mocniejszej i dzikiej niż dotychczas."

Na koncie ma wiele sukcesów, występy na największych festiwalach w kraju, poczucie balansu w życiu codziennym, żywy kontakt z kreatywnością oraz niegasnącą radość z tworzenia i występowania.

Ten intymny w formie koncert będzie okazją do usłyszenia nigdy wcześniej nie publikowanego materiału, z jego nadchodzącej, pierwszej solowej płyty: „Techno do Miłości”.

YouTube: http://bit.ly/30Alibp

Mat Czechowicz

Wszechstronny artysta, multiinstrumentalista, który od 13 lat zbiera swoje muzyczne doświadczenie w różnych artystycznych projektach. Pierwsze kroki na scenie stawiał jako gitarzysta rockowych kapel. Następnie rozwijał swój potencjał producencki w Projekcie Leśmian (teksty Bolesława Leśmiana + muzyka elektroniczna), czy współpracując z aktorem Marcelem Borowcem, łącząc beatbox z elektroniką.

Mat pracuje obecnie nad swoim solowym albumem, którego premiera zaplanowana jest na przełom lipca i sierpnia. Dźwięki z jego przeszłości i teraźniejszości przeplatają się i układając w ciekawą mozaikę barw i brzmień. Czuć w niej mocne inspiracje elektroniczną oraz rockową muzyką. Inspiracje czerpane z relacji i doświadczeń dookoła niego, Mat przełożył na teksty, które wyrażają połączenie z ludźmi i to, co dzięki nim otrzymał: miłość, zrozumienie, smutek. Dzięki połączeniu gitar, syntezatorów i ciężkich beatów uzyskuje za każdym razem nieprzewidywalny, warty sprawdzenia wynik.

Mat pracuje obecnie nad swoim solowym albumem, którego premiera zaplanowana jest na przełom lipca i sierpnia. Dźwięki z jego przeszłości i teraźniejszości przeplatają się i układając w ciekawą mozaikę barw i brzmień. Czuć w niej mocne inspiracje elektroniczną oraz rockową muzyką. Inspiracje czerpane z relacji i doświadczeń dookoła niego, Mat przełożył na teksty, które
wyrażają połączenie z ludźmi i to, co dzięki nim otrzymał: miłość, zrozumienie, smutek. Dzięki połączeniu gitar, syntezatorów i ciężkich beatów uzyskuje za każdym razem nieprzewidywalny, warty sprawdzenia wynik.

Scena to jego dom, a misją występu jest złapanie wspólnego oddechu z publicznością za pomocą odpowiedniego rytmu zbudowania intymnego świata dźwięków i emocji. Na muzycznym spektrum płynnie przenika pomiędzy gatunkami, jednak cała jego twórczość mieści się w ramach szeroko rozumianej elektroniki.

Youtube - http://bit.ly/2G3DphL

Spotify - https://spoti.fi/2YD96WB

Soundcoud - http://bit.ly/2XJYDI3

FAQ

Nie musisz drukować biletu. Ściągnij aplikację Going. z www.goingapp.pl/download. Wszystkie swoje bilety znajdziesz w zakładce „Moje bilety”. Aby wejść pokaż bilet osobom z obsługi. Bilet jest imienny, przypisany do Twojego konta. Obsługa zastrzega sobie prawo do weryfikacji właściciela biletu na podstawie dowodu tożsamości, dlatego miej go ze sobą.

W przypadku zakupu większej liczby biletów należy wchodzić w obecności osoby, która dokonała zakupu.

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na wydarzenie. Po opuszczeniu przez Użytkownika terenu wydarzenia bilet traci ważność.

Kod biletu jest ważny tylko przy pierwszej weryfikacji, jakiekolwiek kopiowanie lub udostępnienie biletu osobom trzecim spowoduje utratę jego ważności i będzie traktowane jako próba oszustwa.

Going. nie jest odpowiedzialny za organizację wydarzenia.

Mapa

Obserwuj nas