Going - wydarzenia

Nysa Południe Hip-Hop Festival 2019

Nysa Południe Hip-Hop Festival 2019

Nysa - Hala Nysa

10.11.2019 - 18:00

Opis

Start sprzedaży biletów: 28.07.2019, godz. 18:00.

PRO8L3M, Sokół, Żabson, Young Igi, Kartky, Przyłu & VBS - to właśnie takie doborowe zestawienie gości tworzy line-up Nysa Południe Hip-Hop Festiwalu. Topowi gracze rodzimego rynku muzycznego zapewnią w listopadowy wieczór wyjątkowe show wszystkim tym, którzy pojawią się wtedy w Hali Nysa.

10 listopada na jednej scenie wystąpią twórcy takich hitów jak "Molly", "Chcemy być wyżej", "DMT", "Bestia" czy "Outside". Różnorodne style prezentowane przez zaproszonych artystów zagwarantują muzyczną ucztę zarówno dla fanów nowej, jak i starej szkoły.

FAQ

Nie musisz drukować biletu. Ściągnij aplikację Going. z www.goingapp.pl/download. Wszystkie swoje bilety znajdziesz w zakładce „Moje bilety”. Aby wejść pokaż bilet osobom z obsługi. Bilet jest imienny, przypisany do Twojego konta. Obsługa zastrzega sobie prawo do weryfikacji właściciela biletu na podstawie dowodu tożsamości, dlatego miej go ze sobą.

W przypadku zakupu większej liczby biletów należy wchodzić w obecności osoby, która dokonała zakupu.

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na wydarzenie. Po opuszczeniu przez Użytkownika terenu wydarzenia bilet traci ważność.

Kod biletu jest ważny tylko przy pierwszej weryfikacji, jakiekolwiek kopiowanie lub udostępnienie biletu osobom trzecim spowoduje utratę jego ważności i będzie traktowane jako próba oszustwa.

Going. nie jest odpowiedzialny za organizację wydarzenia.

Mapa

Obserwuj nas