Going - wydarzenia

Westfield Arkadia - koncert Clean Bandit

Westfield Arkadia - koncert Clean Bandit

Warszawa - Westfield Arkadia

17.09.2019 - 10:00

Opis

Unibail-Rodamco-Westfield organizuje międzynarodowe koncerty muzyczne z okazji inauguracji marki Westfield w dziesięciu flagowych centrach handlowych firmy w Europie kontynentalnej. Westfield, marka rozpoznawalna na całym świecie, zapewni odwiedzającym centra handlowe zupełnie nowe doświadczenia. W warszawskiej Arkadii w środę 25 września wystąpi grupa Clean Bandit.

Clean Bandit to brytyjski kwartet elektroniczny założony w 2009 roku w Cambridge w Wielkiej Brytanii. Zespół tworzą Luke Patterson, Jack Patterson, Grace Chatto i Neil Amin-Smith, z których trzej ostatni spotkali się podczas studiów w Jesus College na Uniwersytecie Cambridge.

FAQ

Nie musisz drukować biletu. Ściągnij aplikację Going. z www.goingapp.pl/download. Wszystkie swoje bilety znajdziesz w zakładce „Moje bilety”. Aby wejść pokaż bilet osobom z obsługi. Bilet jest imienny, przypisany do Twojego konta. Obsługa zastrzega sobie prawo do weryfikacji właściciela biletu na podstawie dowodu tożsamości, dlatego miej go ze sobą.

W przypadku zakupu większej liczby biletów należy wchodzić w obecności osoby, która dokonała zakupu.

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na wydarzenie. Po opuszczeniu przez Użytkownika terenu wydarzenia bilet traci ważność.

Kod biletu jest ważny tylko przy pierwszej weryfikacji, jakiekolwiek kopiowanie lub udostępnienie biletu osobom trzecim spowoduje utratę jego ważności i będzie traktowane jako próba oszustwa.

Going. nie jest odpowiedzialny za organizację wydarzenia.

Mapa

Obserwuj nas