Going - wydarzenia

Tauron Nowa Muzyka Katowice - Karnet 2-dniowy

Tauron Nowa Muzyka Katowice - Karnet 2-dniowy

Katowice - Strefa Kultury w Katowicach

12-13.06.2020 - 17:00

Opis

Tauron Nowa Muzyka Katowice 2020 - karnety dwudniowe już w sprzedaży!

Historia Festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice sięga 2006 roku. Pomysł zrodził się w grupie przyjaciół, którzy byli związani z klubem Hipnoza. Nie przypuszczali wtedy, że ich idea będzie przyciągać do Katowic ludzi z całego kraju, a nawet Europy. Przez lata istnienia Festiwalu, zmieniały się jego lokalizacje, jednak od 2014 roku na dobre zakorzenił się w Strefie Kultury – zrewitalizowanych terenach Kopalni Węgla „Katowice”. Głównym założeniem Festiwalu było prezentowanie muzyki, którą trudno znaleźć w mediach. Twórcy wydarzenia skupili się na najciekawszych dźwiękach z pogranicza jazzu, elektroniki i rytmów porywających do tańca. Sukces Festiwalu tkwi m.in. w odpowiednim doborze występujących artystów. Nowa Muzyka śledzi poczynania największych gwiazd muzycznej sceny oraz najbardziej rozwijających się debiutantów. Najchętniej na scenę w Katowicach zapraszani są artyści łączący niekonwencjonalne pomysły z umiejętnością porwania szerokiej publiczności do wspólnej zabawy. Tauron Nowa Muzyka Katowice jako pierwszy w Polsce zaprosił takich wykonawców jak: Autechre, DJ Krush, Prefuse 73 oraz wielu innych. Festiwal był również prekursorem w organizowaniu wspólnej zabawy dla szerokiej publiki w kopalnianych lokalizacjach. Nietypowe połączenie muzyki z postindustrialnymi lokalizacjami okazało się strzałem w dziesiątkę. Festiwal cieszy się wciąż rosnącą liczbą uczestników oraz nadano mu trzykrotnie tytuł Najlepszego Małego Festiwalu w Europie, który jest przyznawany przez European Festival Awards.

Jeśli chcesz być częścią tego wydarzenia i poczuć pulsującą dźwiękiem festiwalową atmosferę, już teraz kup bilety na kolejną edycję TNMK, która odbędzie się 11-14.06.2020 roku.

Regulamin imprezy na www.festiwalnowamuzyka.pl

Liczba biletów jest ograniczona.

Bilety na to wydarzenie kupicie w Going.

FAQ

Nie musisz drukować biletu. Ściągnij aplikację Going. z www.goingapp.pl/download. Wszystkie swoje bilety znajdziesz w zakładce „Moje bilety”. Aby wejść pokaż bilet osobom z obsługi. Bilet jest imienny, przypisany do Twojego konta. Obsługa zastrzega sobie prawo do weryfikacji właściciela biletu na podstawie dowodu tożsamości, dlatego miej go ze sobą.

W przypadku zakupu większej liczby biletów należy wchodzić w obecności osoby, która dokonała zakupu.

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na wydarzenie. Po opuszczeniu przez Użytkownika terenu wydarzenia bilet traci ważność.

Kod biletu jest ważny tylko przy pierwszej weryfikacji, jakiekolwiek kopiowanie lub udostępnienie biletu osobom trzecim spowoduje utratę jego ważności i będzie traktowane jako próba oszustwa.

Going. nie jest odpowiedzialny za organizację wydarzenia.

Mapa

Obserwuj nas